Broneerimise juhend

1. Vali sobiv ülevaatuse liik (esmane või korduv) ning sõiduki kategooria, millele soovid ülevaatust teostada.

Vajutad nuppu JÄTKA.

3. Valige aeg

Valikus on vabad päevad kuu ning päeva vaates. Valige sobilik aeg ja suunduge Kontrollige andmeid lehele.

4. Kontrollige andmeid

Kontrollige andmeid lehel tuleb täiendavalt sisestada järgmised andmed:

  • nimi
  • telefon
  • e-posti aadress.

Klient on kohustatud kontrollima broneeringus toodud andmete õigsust.

Vajutad nuppu EDASI.

5. Broneeringu tasumine

Vajutad nuppu Mine maksma.

Järgnevalt kuvatakse ekraanile kontaktandmete eeltäidetud vorm, vajadusel täiendage andmeid. Antud andmed kantakse automaatselt tellimuse kinnitus/arvele, mis saadetakse Teie e-posti aadressile peale makse teostamist.

Veebikeskonnas teenuste eest tasumiseks tuleb nõustuda ettevõtte privaatsus- ning müügitingimustega.

Vajutad nuppu Esita tellimus.

Seejärel tuleb valida sobiv pank ning esitada tellimus. Maksekeskuse keskkonnas vajutad nuppu Soorita makse.

Teid suunatakse panka, peale makse teostamist tuleb valida “Tagasi kaupmehe juurde”, see valik kinnitab broneeringu.

Kui sulgete akna varem siis Teie broneeringut ei kinnitata, sellisel juhul võtke ühendust meie klienditeenindusega.

6. Broneeringu kinnitus

Teie broneering on kinnitatud ning viimase sammuna kuvatakse broneeringu andmed ning kinnitus makse õnnestumise kohta. Sisestatud e-posti aadressile saadetakse tellimuse kinnitus/arve.

Üldist

Broneerimistingimused puudutavad nii internetis iseteeninduse kaudu kui ka meie klienditeeninduse abil tehtud broneeringuid.

Teenuse tingimustega nõustumine

Andmete kasutamine

Broneeringu andmeid kasutatakse ainult antud ühekordse teenuse jaoks ja seda vaid teenuse broneerimisel ning neid andmeid ei kasutata turunduse eesmärgil ega edastata kolmandale osapoolele. Broneeringu sooritamisel meie kodulehel on vajalik vabatahtlikult esitada teatud isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit.

Andmete kaitse

Kogutud broneeringu andmeid käsitleme kui konfidentsiaalset infot. Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud andmeid on võimalik kliendi soovil kontrollida, muuta ning kustutada, selleks tuleb võtta meiega ühendust aadressil klienditeenindus@a-ulevaatus.ee. Kliendi taotlusele kohustume vastama kahe nädala jooksul alates taotluse esitamisest. Enne vastava teabe jagamist peame veenduma isikusamasuses. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Privaatsuspoliitika

Broneeringu sooritamisel  ja andmete sisestamisel kinnitate, et olete tutvunud broneerimistingimustega ja nõustute neid täitma. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta ning vastava info avaldame kodulehel www.autoülevaatus.ee.

Kõigi privaatsuspoliitika kohta tekkivate küsimustega palume võtta meiega ühendust aadressil klienditeenindus@a-ulevaatus.ee.

Küpsiste kasutamine

Kasutame küpsiseid kodulehe paremaks toimimiseks. Küpsised on väikesed tekstifailid, mis on brauseri ja serveri vahel jagatud.
Kasutame Google Analyticsi, et analüüsida oma saidi kasutamist. Google’ile saadetavad andmed on anonüümsed.

Ülevaatuse aeg

Kontrollige ülevaatusaega alati oma registreerimistunnistuselt.

Teenuste valimine

Kontrollige, et kuvatud sõiduki andmed vastaks teie sõiduki andmetele, valige sobilik teenus. Aega saab broneerida korralisele ning korduvale ülevaatusele. Korduv ülevaatus tuleb valida samasse ülevaatuspunkti, kus teostati korraline ülevaatus.

Broneering ja selle kinnitus

Broneering loetakse siduvaks juhul, kui see on kinnitatud ja teile on saadetud broneerimise kinnitus. Broneerimise kinnitus võidakse esitada suuliselt või elektroonilisel teel broneerimissüsteemi kaudu e-posti või tekstsõnumiga.

Broneeringu eest tasumine

Broneeringu eest on võimalik tasuda pangalingiga, tasumisel on valuutaks euro. Valida saab järgnevate pankade vahel: Swedbank, SEB, Luminor, LHV Pank, Krediidipank. Kõik veebikeskkonna hinnad sisaldavad käibemaksu.

Broneeringu kasutamise aeg ning tühistamine

Pangalingi kaudu tasutud broneeringu summat on võimalik kasutada ostuhetkest alates. Kasutades seda enne broneeritud tähtaega, toimub teenindamine Tehnoülevaatuspunktis üldjärjekorras. Õigeaegselt kasutamata jäänud pangalingi kaudu tasutud broneeringu summat on võimalik kasutada üldjärjekorras kuni 30 päeva alates broneeringu tähtaja saabumisest. Pangalingiga tasutud broneeringut on võimalik kasutada ainult broneerimisel valitud Tehnoülevaatuspunktis. Pangalingiga tasutud broneeringut on võimalik tühistada ainult broneeringu tähtaja saabumiseni. Selleks tuleb saata digiallkirjastatud avaldus emailile klienditeenindus@a-ulevaatus.ee või allkirjastada vabas vormis koostatud avaldus Tehnoülevaatuspunktis kohapeal. Broneeritud summalt arvestatakse maha Maksekeskus AS-ile tasutud teenustasud. Peale broneeringuaja möödumist pangalingiga tasutud summat enam ei tagastata. Õigeagselt esitatud avalduse alusel tagastatakse broneeringu summa kliendi pangakontole 10 tööpäeva jooksul pärast avalduse esitamist.