Veebilehe autovedur.ee (edaspidi Veebileht) omanik on OÜ Autovedur (registrikood 10231120), asukohaga Pikk tn 6, Võru.

Müügilepingu kehtivus ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebilehel broneeringute tegemisel. Veebilehel broneeritavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Tellimuse vormistamine

Sobiva ülevaatuse broneerimiseks tuleb valida soovitud ülevaatuse liik (esmane või korduv ülevaatus) ning sõiduki kategooria. Broneeringu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebilehte turvalises keskkonnas vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebilehe arvelduskontole.

Veebilehe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Broneering loetakse siduvaks, kui selle eest on tasutud. Kui broneeritud teenust ei ole võimalik osutada, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Broneeringu kasutamise aeg ja taganemisõigus

Pangalingi kaudu tasutud broneeringu summat on võimalik kasutada ostuhetkest alates. Kui kasutate seda enne broneeritud tähtaega, toimub teenindamine ülevaatuspunkti üldjärjekorras. Õigeaegselt kasutamata jäänud broneeringu summat, mille eest on tasutud pangalingiga, on võimalik kasutada üldjärjekorras kuni 14 päeva alates broneeringu tähtajast.

Pangalingiga tasutud broneeringut on võimalik tühistada kuni 24h enne broneeringu tähtaja saabumist. Broneeringu tühistamiseks tuleb saata vastavasisuline soov emailile info@autovedur.ee. Õigeagselt esitatud broneeringu tühistamisel tagastatakse broneeringu summa kliendi pangakontole 14 tööpäeva jooksul pärast avalduse esitamist.

Peale broneeringuaja möödumist veebilehel tehtud broneeringu summat ei tagastata.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebileht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse osutamiseks.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@autovedur.ee või helistada telefonil: +372 7821785.

Kui ostja ja Veebileht ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.